Relacje inwestorskie Spółki

Aktualności

Media o nas

Rachunek inwestycyjny w Domu Maklerskim BDM SA można założyć na 2 sposoby:

  1. OSOBIŚCIE udaj się do jednego z Punktów Obsługi Klienta, których adresy znajdziesz tutaj, zabierając ze sobą dowód osobisty, swój numer NIP oraz numer swojego rachunku bankowego.
  2. Z pomocą pracownika Domu Maklerskiego BDM SA otwórz swój rachunek inwestycyjny.
  3. Odbierz swój identyfikator i hasło dostępu do aplikacji Internetowej „BDM onLine+” oraz hasła umożliwiające składanie dyspozycji telefonicznych, które otrzymasz pocztą w terminie dwóch dni roboczych od daty otwarcia rachunku inwestycyjnego. Teraz możesz składać zapisy na obligacje przez Internet.

  lub

  1. KORESPONDENCYJNIE otwórz rachunek inwestycyjny, wypełniając formularz rejestracyjny, który znajdziesz  tutaj.
  2. Odbierz dwa komplety dokumentów wymaganych do otwarcia rachunku inwestycyjnego, sporządzone przez pracownika Domu Maklerskiego BDM S.A. w oparciu o dane podane w formularzu, które otrzymasz pocztą.
  3. Po otrzymaniu dokumentów podpisz oba komplety oraz dołącz do nich kserokopię dowodu osobistego oraz innego dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. prawo jazdy, paszport).
  4. Wyślij podpisane dokumenty na adres Domu Maklerskiego BDM SA, który znajdziesz tutaj.
  5. Odbierz 8-cyfrowy numer rachunku inwestycyjnego, Identyfikator i hasło dostępu do aplikacji Internetowej „BDM onLine+” oraz hasło umożliwiające składanie dyspozycji telefonicznych, które otrzymasz pocztą w terminie dwóch dni roboczych. Teraz możesz składać zapisy na obligacje przez Internet.

Uwaga! Jeżeli pracujesz na terenie parku przemysłowego PCC Rokita SA albo mieszkasz w Brzegu Dolnym lub okolicach, otwarcia rachunku inwestycyjnego oraz zapisu na obligacje możesz dokonać, odwiedzając tymczasowy Punkt Obsługi Klienta Domu Maklerskiego BDM SA zlokalizowany w siedzibie PCC Rokita SA (budynek X-3, wejście od ul. Sienkiewicza, I piętro).