Media o nas

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi?

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu - przez e-mail lub telefonicznie.

Skontaktuj się z nami

Podmiotem cyklicznie oferującym i przyjmującym zapisy na obligacje korporacyjne PCC Rokita SA jest Dom Maklerski BDM SA. W przypadku kolejnych emisji, aby nabyć obligacje PCC Rokita SA, niezbędne jest posiadanie rachunku inwestycyjnego w dowolnym biurze maklerskim.

JEŻELI POSIADASZ RACHUNEK INWESTYCYJNY W DOMU MAKLERSKIM BDM SA

Aby nabyć obligacje korporacyjne PCC Rokita SA, wykonaj następujące kroki:

 1. Przelej kwotę, za którą chcesz nabyć obligacje na rachunek bankowy Domu Maklerskiego BDM SA – numer konta i szczegóły przelewu znajdziesz  tutaj. W tytule przelewu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko oraz 8-cyfrowy numer Twojego rachunku inwestycyjnego.
 2. Złóż zapis na obligacje przez Internet, korzystając z aplikacji „BDM onLine+” (uwaga, zapis możesz złożyć dopiero w momencie, gdy środki na zakup obligacje wpłyną na konto domu maklerskiego, należy więc wykonać przelew z odpowiednim wyprzedzeniem)

lub

Udaj się osobiście do jednego z Punktów Obsługi Klienta, których adresy znajdziesz tutaj i złóż dyspozycję zapisu na obligacje (uwaga, zapis możesz złożyć dopiero w momencie, gdy środki na zakup obligacje wpłyną na konto domu maklerskiego, należy więc wykonać przelew z odpowiednim wyprzedzeniem).

JEŻELI POSIADASZ RACHUNEK INWESTYCYJNY W DOWOLNYM DOMU MAKLERSKIM, INNYM NIŻ DM BDM SA

Aby nabyć obligacje korporacyjne PCC Rokita SA, wykonaj następujące kroki:

 1. Przelej kwotę, za którą chcesz nabyć obligacje na rachunek bankowy Domu Maklerskiego BDM SA – numer konta i szczegóły przelewu znajdziesz  tutaj. W tytule przelewu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz dopisek „Wpłata na obligacje PCC Rokita SA”.
 2. Udaj się osobiście do jednego z Punktów Obsługi Klienta, których adresy znajdziesz tutaj i złóż dyspozycję zapisu na obligacje (uwaga, zapis możesz złożyć dopiero w momencie, gdy środki na zakup obligacje wpłyną na konto domu maklerskiego, należy więc wykonać przelew z odpowiednim wyprzedzeniem).

JEŻELI NIE POSIADASZ RACHUNKU INWESTYCYJNEGO, MOŻESZ GO ZAŁOŻYĆ W DOMU MAKLERSKIM BDM SA

W tym celu wykonaj następujące czynności:

 1. OSOBIŚCIE udaj się do jednego z Punktów Obsługi Klienta, których adresy znajdziesz tutaj, zabierając ze sobą dowód osobisty, swój numer NIP oraz numer swojego rachunku bankowego.
 2. Z pomocą pracownika Domu Maklerskiego BDM SA otwórz swój rachunek inwestycyjny.
 3. Odbierz swój identyfikator i hasło dostępu do aplikacji Internetowej „BDM onLine+” oraz hasła umożliwiające składanie dyspozycji telefonicznych, które otrzymasz pocztą w terminie dwóch dni roboczych od daty otwarcia rachunku inwestycyjnego. Teraz możesz składać zapisy na obligacje PCC Rokita SA przez Internet.

lub

 1. KORESPONDENCYJNIE otwórz rachunek inwestycyjny, wypełniając formularz rejestracyjny, który znajdziesz  tutaj.
 2. Odbierz dwa komplety dokumentów wymaganych do otwarcia rachunku inwestycyjnego, sporządzone przez pracownika Domu Maklerskiego BDM S.A. w oparciu o dane podane w formularzu, które otrzymasz pocztą.
 3. Po otrzymaniu dokumentów podpisz oba komplety oraz dołącz do nich kserokopię dowodu osobistego oraz innego dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. prawo jazdy, paszport).
 4. Wyślij podpisane dokumenty na adres Domu Maklerskiego BDM SA, który znajdziesz tutaj.
 5. Odbierz 8-cyfrowy numer rachunku inwestycyjnego, Identyfikator i hasło dostępu do aplikacji Internetowej „BDM onLine+” oraz hasło umożliwiające składanie dyspozycji telefonicznych, które otrzymasz pocztą w terminie dwóch dni roboczych. Teraz możesz składać zapisy na obligacje PCC Rokita SA przez Internet.

Mieszkam w dowolnym miejscu w Polsce.

 

W moim mieście jest POK

 

Mieszkam w Brzegu Dolnym lub okolicy.