Emisje Spółki

Aktualności

Obublikowano: 13 lutego 2014

13.02.2014, wnp.pl

PCC Autochem członkiem ECTA

PCC Autochem z Brzegu Dolnego jako jedyna firma z Polski została członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ECTA (European Chemical Transport Assotiation).

Do stowarzyszenia należy ok. 100 największych firm z całej Europy zajmujących się przewozem substancji chemicznych. Przyjęcie spółki do tego grona wymagała rekomendacji innych jego członków. 

PCC Autochem to jedyna firma z Polski i jedna z pierwszych firm z Europy Środkowej, która będzie uczestniczyć w obradach stowarzyszenia i kierować wnioski do CEFIC (Europejskiej Rady Przemysłu Chemicznego). Zarząd firmy będzie reprezentował interesy polskich i środkowoeuropejskich przewoźników chemicznych. 

– Jest to istotny zaszczyt dla firmy, ale i odpowiedzialność – podkreśla Artur Nowotny, prezes spółki PCC Autochem. 

Działalność prowadzona przez PCC Autochem Sp. z o.o. należy do segmentu transportów stawiających największe wymagania w zakresie drogowego przewozu materiałów niebezpiecznych stałych i płynnych, w ruchu międzynarodowym i krajowym. Spółka jest zobligowania do wzmożonej dbałości o jakość świadczonych usług, ochronę zdrowia pracowników, bezpieczeństwa pracy i ochronę środowiska.

http://chemia.wnp.pl/pcc-autochem-czlonkiem-ecta,218340_1_0_0.html


Powrót do media o nas