Aktualne notowania

PCC ROKITA44.10 zł44.10 zł
PCC EXOL3.67 zł3.67 zł
Dane prezentowane są z 15 minutowych opóźnieniem.
Emisje Spółki

Media o nas

Obublikowano: 5 października 2013

Dzień Inwestora był okazją, aby przybliżyć Inwestorom Indywidualnym obszar naszej działalności, umożliwić osobiste spotkanie się z kadrą zarządzającą PCC Rokita, jak i obejrzenie kompleksów produkcyjnych podczas wycieczki po terenie parku przemysłowego PCC Rokita. Wierzymy, że zarówno bezpośredni kontakt z osobami zarzadzającymi biznesem, jak również zbliżenie się niemal na wyciągnięcie ręki do naszych instalacji produkcyjnych, na codzień niedostępnych dla osób spoza parku przemysłowego, utwierdziło Państwa w przekonaniu, iż Państwa inwestycja ma solidne fundamenty.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem Obligatariuszy, którzy chętnie skorzystali z możliwości zarówno zadawania pytań podczas części oficjalnej, jak również z mniej formalnych rozmów w kuluarach.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć Państwa w naszej siedzibie i osobiście poznać Inwestorów, którzy nam zaufali. Już dziś zapraszamy ponownie do udziału w kolejnych Dniach Inwestora.


Powrót do aktualności